Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
1 / 12
Mieszkanie do wynajęcia, 87 m² Śródmieście, Marszałkowska
10 000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1400 zł
Śródmieście, Gardens Park
3pokoje
87 m²metraż
Parterpiętro
115 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu10 000 zł
Czynsz administracyjny1400 zł
Razem / miesiąc11 400 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~11 400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 20 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Dostępne od
- 20 maja 2026
Parking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaOgródBlisko komunikacji
Opis
Słoneczny trzy pokojowy apartament
W STYLU SKANDYNAWSKIM Z 2 DOSTĘPNYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI W ŚCISŁYM CENTRUM CZEKA NA PIERWSZYCH NAJEMCÓW Sercem mieszkania jest przestronny salon z ekspozycją południowo-zachodnią. Dzięki takiemu układowi wnętrze jest zalane naturalnym światłem aż do późnego wieczora, co pozwala cieszyć się pięknymi zachodami słońca prosto z kanapy. *****
Układ pomieszczeń i
Standard
- otwarta kuchnia: Z nowoczesną wyspąo - idealna na poranną kawę,
- dwie komfortowe sypialnie: Utrzymane w stonowanej, biało-błękitnej kolorystyce, sprzyjającej wyciszeniu,
- stylowa łazienka oraz oddzielna toaleta,
- przedpokój z pojemną zabudową ścienną.
Lokalizacja
- Zieleńi rekreacja: Zaledwie kilka minut spacerem dzieli Cię od Łazienek Królewskich, Ogrodu Botanicznego i Agrykoli - najpiękniejszych parków Warszawy