Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

2 pokoje w prestiżowej lokalizacji, ul. Kolejowa, garaż

3740 zł / mies.+ Czynsz adm. 860 zł

Wola, ul. Kolejowa

2pokoje
40 m²metraż
6. piętropiętro
94 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3740 zł
Czynsz administracyjny860 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacji

Opis

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym 19. Dzielnica, ul. Kolejowa

Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie – 19. Dzielnicy przy ul. Kolejowej. Mieszkanie zostało urządzone z dbałościąo każdy det al. Jasne, harmonijne wnętrza, funkcjonalny układ oraz duże okna zapewniają komfort i przyjemną atmosferę. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, przytulna sypialnia z pojemną szafą, nowoczesna łazienka oraz balkon. Do dyspozycji najemcy pozostaje również miejsce postojowe w garażu podziemnym, w cenie najmu. 19 Dzielnica to nowoczesne, doskonale zaprojektowane osiedle z całodobową ochroną, położone w samym sercu dynamicznie rozwijającej się Woli. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się stacja metra Rondo Daszyńskiego, Fabryka Norblina, Browary Warszawskie, liczne restauracje, kawiarnie oraz sklepy. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, komfort, doskonałą lokalizację oraz miejski styl życia.