Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 78 m²

7850 zł / mies.+ Czynsz adm. 1600 zł

Mokotów, Aleja Polski Walczącej

3pokoje
78,5 m²metraż
13/16 piętropiętro
100 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu7850 zł
Czynsz administracyjny1600 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc9450 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~9450 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 19 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
19 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikZmywarkaWannaPrysznicTarasMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

W20 Mokotów nowoczesna inwestycja nieopodal Łazienek Królewskich, w której współczesna architektura harmonijnie łączy się z komfortem życia w zielonej części Warszawy.

POD LUPĄ Przedmiotem wynajmu jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,47 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku W20, przy ul. Polski Walczącej 2 na warszawskim Mokotowie, na 13. piętrze z 16. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Czynsz administracyjny to koszt około 1600 zł .

Oferowany apartament jest wykonany w wysokim standardzie jasny, nowoczesny i bardzo funkcjonalny. Duże przeszklenia oraz wyjście na oszklonąloggięzapewniajądoskonałe doświetlenie wnętrza oraz otwarty widok na panoramęmiasta. Mieszkanie posiada dwie loggie, z jednej z nich rozpościera siępiękny widok na panoramę CENTRUM Warszawy tzw. warszawski Manhattan. Mieszkanie składa się z: