Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Żoliborzu, ul. Włościańska

2750 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Żoliborz, Żoliborzu

2pokoje
42 m²metraż
Parterpiętro
65 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2750 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Razem / miesiąc3450 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3450 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
1 czerwca 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneWindaBlisko komunikacji

Opis

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od 1.06.2026. Blisko metro, autobus i tramwaj. Preferowany najem długoterminowy, min 12 miesięcy. Wymagana kaucja.

Dodatkowe opłaty: Czynsz do administracji 700 Woda, prąd, gaz wg zużycia co miesiąc.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie17 maj 2026, 07:12

Lokalizacja

Otwórz mapę
Żoliborz, Żoliborzu