Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
1 / 3
OtodomWłaściciel
Apartament z KLIMATYZACJĄ i loggią
8000 zł / mies.+ Czynsz adm. 2450 zł
Mokotów, ul. Bluszczańska
4pokoje
119,2 m²metraż
1. piętropiętro
67 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu8000 zł
Czynsz administracyjny2450 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc10 450 zł
Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~10 450 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 25 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 15 kwietnia 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 15 kwietnia 2026
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicTarasOgródMonitoringDomofonOsiedle zamknięteRolety zewnętrzneBlisko komunikacjiBlisko parku
Opis
- Przestronny salon z jadalnią połączony z półotwartą kuchnią. Z obu pomieszczeń prowadzi wyjście na loggię wykończoną egzotycznym, naturalnie olejowanym drewnem.
- Kuchnia z ogrzewaną podłogą, pełnym wyposażeniem AGD (duża lodówka, piekarnik z mikrofalą, elektryczna płyta, zmywarka, spiżarnia) i blatami z hiszpańskiego granitu.
- Sypialnia główna (master suite) z prywatną łazienką (ogrzewana podłoga, wanna z hydromasażem) oraz garderobą.
- Dwie dodatkowe sypialnie z dostępem do drugiej łazienki (ogrzewana podłoga, prysznic).