Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Przestronne 2 pokoje| klimatyzacja | Metro Wilanowska | bez prowizji

4250 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Mokotów, Puławska 186

2pokoje
48 m²metraż
10. piętropiętro
89 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4250 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Media~550 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc5500 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~550 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
15 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorInternet w cenieMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko uczelni

Opis

English below W LivUp oferujemy nowy lifestyle na rynku wynajmu. Mamy do zaoferowania apartamenty wykończone w wysokim standardzie z dodatkowymi udogodnieniami dla najemców. Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, przy czym zapewniamy stabilny oraz bezpieczny wynajem. W naszej ofercie mamy aktualnie dostępne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 48m2 z internetem. Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki oraz korytarza z podwójną szafą. Jest w pełni umeblowane i posiada wysokiej jakości sprzęty: dużą lodówkę z zamrażalnikiem, zmywarkę, płytę indukcyjną, piekarnik z funkcją mikrofali oraz pralko-suszarkę klimatyzacja Cena Czynsz za mieszkanie wynosi 4250 zł . Opłata administracyjna 700 PLN Do czynszu należy doliczyć opłatę na zaliczki na media 550 PLN (prąd, ogrzewanie, ciepłąi zimną wodę, śmieci) oraz Internet w cenie Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w atrakcyjnej cenie- garaż podziemny w budynku. Lokalizacja Puławska 186 znajduje się tuż przy wejściu do stacji metra Wilanowska, 15 minut do Parku Arkadia, 10 minut komunikacją miejską do centrum miasta oraz zaledwie 15 minut do lotniska Chopina. Centrum biznesowo-biurowy Warszawy, znajduje się w zasięgu kilku minut od inwestycji. Dodatkowe usługi Nasi najemcy mają możliwość korzystania z sali Fitness & Club room, punktu odbioru paczek, specjalnej aplikacji LivUp, opieki Community Managera, dedykowanych wydarzeń oraz z wielu innych udogodnień! Nie pobieramy żadnej prowizji za wynajem mieszkania ________________ At LivUp