Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Artystyczny Żoliborz | 3 pokoje

5600 zł / mies.+ Czynsz adm. 880 zł

Żoliborz, Zygmunta Hübnera

3pokoje
58 m²metraż
5. piętropiętro
97 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5600 zł
Czynsz administracyjny880 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc6480 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6480 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6600 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicMonitoringDomofon

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na warszawskim Żoliborzu. Cicha i pełna zieleni dzielnica, stworzona dla osób ceniących sobie spokój, a zarazem lubiących bliskość z centrum miasta.

Nieruchomość

Mieszkanie ma powierzchnię 58m2 i znajduje się na piątym piętrze. Przestrzeń dzienna składa się z salonu z wygodnym narożnikiem, komfortowego i przestronnego aneksu kuchennego oraz strefy jadalnianej. Z salonu mamy wyjście na balkon, z którego rozpościera się widok na zielony Żoliborz. Przestrzeń prywatna to sypialnia master, drugi pokój, który może być zaaranżowany na sypialnię lub gabinet oraz przestronna łazienka z prysznicem.

Najważniejsze