Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomOtodomBiuro nieruchomości

Wynajem 2-pokojowego mieszkania, ul. Aluzyjna, Białołęka, Warszawa

3199 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Białołęka, ul. Aluzyjna

2pokoje
46 m²metraż
2. piętropiętro
70 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3199 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Parking300 zł / mies.
Razem / miesiąc4199 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4199 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
13 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaZwierzęta akceptowaneMonitoringOsiedle zamknięteCicha okolicaBlisko parku

Opis

WE SPEAK PL / ENG / UA / RU

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Aluzyjnej 19, Białołęka, Warszawa.

• Dostępne od 01.06

Mieszkanie składa się z:

• salonu połączonego z aneksem kuchennym
• oddzielnej sypialni
• łazienki z wanną
• balkonu
• miejsca parkingowego w garażu podziemnym

Mieszkanie jest bardzo jasne, nowoczesne i funkcjonalne. Idealne dla singla lub pary ceniącej komfort oraz spokojną okolicę.

Wyposażenie

• pełne umeblowanie
• nowoczesna kuchnia w zabudowie
• piekarnik