Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Wynajmę 2 pok. mieszkanie Warszawa ul. Mochtyńska 56; 40 m2 - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXOtodomWłaściciel

Wynajmę 2 pok. mieszkanie Warszawa ul. Mochtyńska 56; 40 m2

2490 zł / mies.

Białołęka, Mochtyńska 56

2pokoje
40 m²metraż
1. piętropiętro
62 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2490 zł
Razem / miesiąc2490 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2490 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking publicznyWindaLodówkaPralkaPrysznicOgródBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Do Wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Mochtyńska 56 o powierzchni 40 m2, w skład którego wchodzą: Lokal usytuowany jest na I piętrze w ogrodzonym bloku. Mieszkanie charakteryzuje bardzo dogodna lokalizacja. W pobliżu znajdująsięsklepy, restauracje, kawiarnie, żłobki, przedszkola, place zabaw, szkoła podstawowa oraz dużo zieleni. Kuchnia jest całkowicie wyposażona tj. ładne meble kuchenne, lodówka, kuchenka itd. Łazienka została nowocześnie wykończona, w niej sąmeble, prysznic, pralka itd. W pokojach sąkanapy, tapczany, szafy komody, stoły, krzesła oraz biurko. Miejsce parkingowe znajduje się na osiedlu. Z pobliskich przystanków kursująm.in. autobusy: N14 (nocny

Ponadto na terenie posesji znajduje sięwyposażony ogródek oraz miejscem do zabawy dla dzieci.