Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Najbardziej luksusowy apartament w Warszawie.

32 600 zł / mies.+ Czynsz adm. 5300 zł

Śródmieście, ul. Północna

4pokoje
135 m²metraż
10. piętropiętro
241 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu32 600 zł
Czynsz administracyjny5300 zł
Razem / miesiąc37 900 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~37 900 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 25 lutego 2025.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
25 lutego 2025
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyWindaKlimatyzacjaTarasMonitoringDomofonBlisko uczelni

Opis

Zamieszkaj w luksusowym apartamentowcu w samym centrum Śródmieścia - Cosmopolitan na Twardej. Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować spektakularny apartament w wieżowcu COSMOPOLITAN - jednym z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych w Europie Środkowo-Wschodniej, projektu Helmuta Jahna. Inwestycja: COSMOPOLITAN położony jest w ścisłym centrum miasta - u zbiegu ul. Twardej i Emilii Plater i dzięki swojej w całości przeszklonej elewacji oferuje niesamowite widoki tętniącej życiem Warszawy. Budynek wykończony jest materiałami najwyższej jakości, a apartamenty cechują się standardem 5-gwiazdkowego hotelu. Do dyspozycji mieszkańców wspólne 4. piętro z tarasem rekreacyjnym o powierzchni 500m2, sauną, salą konferencyjną, siłownią, aneksem kuchennym i stołem bankietowym na 20 osób. 4. piętro to idealne miejsce na organizację briefingów, czy większych spotkań. Budynek jest całodobowo strzeżony i monitorowany, a na parterze znajduje się recepcja świadcząca usługi concierge dla mieszkańców. Rozkład pomieszczeń: Apartament o powierzchni 135m2 położony jest na 35. piętrze (orientacja: północ/wschód) i jest praktycznie podzielony na część dzienną (gościnną) i nocną (sypialną). Cześć dzienna: Cześć nocna: Dodatkowo: Apartament wyposażony jest w inteligentny system zarządzania mieszkaniem HMS. System pozwala manipulować temperaturą, oświetleniem, czy położeniem rolet z każdego pokoju, dzięki różnorodnym programom dostosowanym do potrzeb mieszkańca, a nawet do pory dnia. Możliwa jest również obsługa systemu przez tablet. Dodatkowe zalety to centralna klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe w łazience i inteligentny system mycia okien.