Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomOtodomBiuro nieruchomości

TOP!3-pokoje dla rodziny z balkonem i klimatyzacją/ul.Ogińskiego.

2800 zł / mies.+ Czynsz adm. 1400 zł

Targówek, Ogińskiego

3pokoje
55 m²metraż
6. piętropiętro
51 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2800 zł
Czynsz administracyjny1400 zł
Razem / miesiąc4200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4200 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
13 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorDomofonDrzwi antywłamaniowe

Opis

Oferta wynajmu mieszkania dostępna wyłącznie w naszym biurze. Do wynajęcia funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m², zlokalizowane na 6 piętrze w budynku z windą, na warszawskim Bródnie (ul. Ogińskiego). Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Dostępna klimatyzacja. Przed budynkiem ogólnodostępny parking samochodowy. Układ mieszkania: Lokalizacja: Świetna komunikacja – w pobliżu metro Bródno, przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja PKP Warszawa Toruńska. W okolicy sklepy, galeria Renova, szkoły oraz pełna infrastruktura usługowa. Koszty: czynsz najmu 2800 zł dodatkowo czynsz do Administracji 1400 zł oraz prąd Dostępne od zaraz. Idealne dla rodziny, pary. To jest Twoje miejsce! Dzwoń już dziś! Jutro tego mieszkania może już nie być!

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie18 maj 2026, 12:39

Lokalizacja

Otwórz mapę
Targówek, Ogińskiego