Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Piękne, KLIMATYZOWANE, BEZCZYSZNOWE, z siłownią, w kameralnym bloku.

3900 zł / mies.

Praga-Południe, ul. Latyczowska

2pokoje
49 m²metraż
3. piętropiętro
80 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3900 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3900 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3900 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3900 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 9 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
9 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaMonitoringDomofonDrzwi antywłamaniowe

Opis

Dzień dobry. Mam do zaoferowania przestronne, nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w bloku przy ulicy Latyczowskiej 14 (Gocław). Mieszkanie jest urządzone "pod klucz", KLIMATYZOWANE, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD marki Electrolux (w tym zmywarka). Rozkład mieszkania oraz jego jasna kolorystyka stwarzają możliwość dowolnej aranżacji. Zapewniam UMEBLOWANIE NA ŻYCZENIE (dokupienie brakujących lub wymiana istniejących mebli). W CENIE mieszkania wliczone jest MIEJSCE POSTOJOWE w garażu podziemnym. Do dyspozycji Najemcy jest ROWEROWNIA oraz bezpłatna SIŁOWNIA wyposażona w profesjonalny sprzęt. Budynek jest kameralny, z 17 mieszkaniami. Blok jest w PEŁNI MONITOROWANY, wyposażony w dużą windę Otis. Dojazd do ścisłego centrum 15 minut. 70 metrów do najbliższego przystanka autobusowego (linie autob.: 151, 135, 311). Choć budynek jest położony 250 metrów od Trasy Łazienkowskiej , okolicę cechuje PEŁNA CISZA (ul. Latyczowska jest ulicą "ślepą"). Cena najmu to 3900 złotych RAZEM Z GARAZEM I CZYNSZEM. Dochodzą tylko liczniki. Mieszkanie dostępne od teraz. Proszęo kontakt tylko przez telefon. Dziękuję.