Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Mieszkanie 2-pok. z pełnym wyposażeniem na Woli

3150 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Wola, ul. Jana Olbrachta

2pokoje
36 m²metraż
4/7 piętropiętro
88 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3150 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc3750 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3750 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonLodówkaPiekarnikPralkaTelewizorDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Bez prowizji. Przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m² znajduje się na 4. piętrze w 7-piętrowym bloku z cegły z 2019 roku. Jest gotowe do zamieszkania i oferuje pełne wyposażenie, w tym meble, pralkę, lodówkę, kuchenkę, piekarnik oraz telewizor. Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort w chłodne dni. Lokalizacja w dzielnicy Wola w Warszawie to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość do atrakcji miejskich. W okolicy znajdują się: sklepy spożywcze, w tym "Delikatesy Centrum" i "Żabka" lokale gastronomiczne, takie jak "Coco" i "Swagat" parki, np. "Park Powstańców Warszawy" przystanki komunikacji miejskiej, w tym metro i tramwaje Nie zwlekaj! Umów się na oglądanie już dziśi przekonaj się, jak komfortowe może być życie w tym mieszkaniu.