Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
NOWE 3 pokoje | 63,7 m² | klimatyzacja | garaż podziemny | balkon | - 1/371 / 37
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna

NOWE 3 pokoje | 63,7 m² | klimatyzacja | garaż podziemny | balkon |

5900 zł / mies.+ Czynsz adm. 1073 zł

Wawer, poematu

3pokoje
63,7 m²metraż
3/5 piętropiętro
93 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5900 zł
Czynsz administracyjny1073 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc6973 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6973 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 10 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 5 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
kotłownia
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
5 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorInternet w cenieMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Opis ogłoszenia

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 63,7 m², położone na nowoczesnym osiedlu ATAL przy ul. Poematu (Warszawa Wawer – Falenica). Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie posiada dostęp do szybkiego internetu światłowodowego. Najważniejsze atuty: nowe budownictwo (ATAL) klimatyzacja balkon miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 3 piętro: budynek z windą szybki internet: światłowód w pełni wyposażona kuchnia: zabudowa i sprzęt AGD dużo miejsca do przechowywania: szafy, zabudowy, garderoba jasne mieszkanie: duże okna funkcjonalny układ dobra efektywność energetyczna: klasa B Układ: salon z aneksem kuchennym sypialnia drugi pokój: gabinet lub pokój dziecka łazienka przedpokój z zabudową Wyposażenie: lodówka z zamrażarką piekarnik płyta zmywarka mikrofalówka pralko-suszarka telewizor pełne umeblowanie Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej części Warszawy: Wawer (Falenica), osiedle AT AL. W pobliżu: stacja SKM i kolej sklepy i usługi tereny zielone szkoły i przedszkola Opłaty: Czynsz najmu: 5900 zł Czynsz administracyjny: 1073zł Dodatkowo: prąd według zużycia Miejsce w garażu podziemnym w cenie. Warunki najmu: umowa najmu okazjonalnego kaucja wymagane ubezpieczenie OC najemcy Dostępność: Mieszkanie dostępne od zaraz.