Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Dwa pokoje Nowodwory od maja - 1/2611 / 261
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Dwa pokoje Nowodwory od maja

2800 zł / mies.+ Czynsz adm. 900 zł

Białołęka, Grzymalitów

2pokoje
50,6 m²metraż
Parter/3 piętropiętro
55 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2800 zł
Czynsz administracyjny900 zł
Razem / miesiąc3700 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking publicznyKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaMonitoringBlisko komunikacji

Opis

Oferuję do wynaję cia mieszkanie o powierzchni 50,6 m², znajdują ce się na wysokim parterze kameralnego osiedla (6 mieszkań na klatce)na ul. Grzymalitó w. W skł ad mieszkania wchodzi pokó j z aneksem kuchennym, drugi pokó j, ł azienka oraz balkon. Mieszkanie jest w peł ni umeblowane (Tv, zmywarka, piekarnik, pralko-suszarka, dwie szafy w zabudowie), dwustronne, jasne i przyjazne dla dzieci (duż e patio z placem zabaw). Moż liwość parkowania samochodem na terenie osiedla. Cena najmu wynosi 2800 PLN, dodatkowo czynsz 900 PLN (w tym są zaliczki za wodę i ogrzewanie) oraz media prą d i gaz zgodnie ze zuż yciem (miesię cznie ok. 180 zł).