Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
Nowoczesne mieszkanie z balkonem przy metrze Bemowo Ratusz od 1 maja - 1/181 / 18
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna
OtodomWłaściciel

Nowoczesne mieszkanie z balkonem przy metrze Bemowo Ratusz od 1 maja

2960 zł / mies.+ Czynsz adm. 640 zł

Bemowo, Górczewska 200

1pokój
35 m²metraż
3/4 piętropiętro
85 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2960 zł
Czynsz administracyjny640 zł
Razem / miesiąc3600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Przytulne 35 m² przy metrze Bemowo Ratusz – idealne dla singla lub pary Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania – wyposażony w kanapę, łóżko sypialniane oraz szafę w zabudowie. W kuchni znajdują się zmywarka, lodówka, piekarnik oraz kuchenka, a dodatkowym udogodnieniem jest telewizor oraz w łazience pralko-suszarka. Do dyspozycji najemcy pozostaje również przestronny balkon z widokiem na patio, idealny na poranną kawę lub chwilę relaksu po pracy. Mieszkanie znajduje się tuż przy stacji metra Metro Bemowo Ratusz , co zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. W pobliżu dostępne są liczne sklepy, m.in. Lidl, Biedronka oraz Kaufland, a także park, przedszkola, banki, apteki i punkty usługowe. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również centrum kultury i teatr, dzięki czemu okolica oferuje zarówno bogatą infrastrukturę handlowo-usługową, jak i dostęp do rozrywki oraz terenów zielonych. Zainteresowany? Nie zwlekaj i umów się na obejrzenie tej nieruchomości już dziś. KOSZT WYNAJMU: 2960 + CZYNSZ 640 zł (w tym zaliczka na CO, wodę). KAUCJA ZWROTNA: 3500 zł