Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertToruń / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Nowoczesna kawalerka z balkonem, miejsce postojowe: Toruń Centrum: PCK

2100 zł / mies.

Nowoczesna

1pokój
25,6 m²metraż
3. piętropiętro
82 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2100 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc2100 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2100 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPrysznicTarasDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacji

Opis

Polecamy do wynajęcia atrakcyjnąkawalerkęw topowym ścisłym centrum Torunia w apartamentowcu z 2019 roku. Lokalizacja- blisko Starego Miasta, ul. PCK. Mieszkanie 25,60 m2, wyposażone i wykończone w bardzo wysokim standardzie, wszystkie zabudowy robione na zamówienie. Piętro 3 p., winda, balkon. Mieszkanie z miejscem postojowym pod budynkiem. Opłaty: 2100 , czynsz 630, media, kaucja i prowizja biura. Mieszkanie dostępne od czerwca . Zapraszamy do kontaktu KMI Nieruchomości 664
Numer oferty: 06788W/2026

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 18:17

Lokalizacja

Otwórz mapę
Nowoczesna