Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertToruń / Mieszkania

Mieszkanie do wynajęcia, 62 m² Bydgoskie Przedmieście

4500 zł / mies.

Bydgoskie Przedmieście

2pokoje
62 m²metraż
Parterpiętro
73 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4500 zł
Razem / miesiąc4500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 9000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaPrysznicBidetMonitoring

Opis

Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy – Bydgoskie Przedmieście Na wynajem oferujemy unikalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych części Bydgoskiego Przedmieścia. Lokal łączy w sobie urok historycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami i wysokiej jakości wyposażeniem.

Układ mieszkania:

Przestronny salon z aneksem kuchennym,

sypialnia z wydzieloną częścią łazienkową (wanna, prysznic, WC, bidet, umywalka).

Standard wykończenia:

naturalne drewniane i kamienne podłogi (w łazience z ogrzewaniem podłogowym),

kamienny blat kuchenny, wanna w sypialni, stylowe, mosiężne baterie Grohe,

ściany malowane farbami krzemianowymi o wysokiej paroprzepuszczalności,

odrestaurowana sztukateria i stolarka pod okiem konserwatora zabytków

Wyposażenie premium:

sprzęty AGD renomowanych marek: zmywarka Bosch, piekarnik z funkcją pary, lodówka, zamrażarka, kuchenka gazowa, pochłaniacz filtrowy, pralko-suszarka LG,