Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Pokoje
Pokój dla dziewczyny przy Piotra Skargi - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Pokój dla dziewczyny przy Piotra Skargi

1060 zł / mies.

Poziom

2pokoje
15 m²metraż
Parterpiętro
71 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1060 zł
Razem / miesiąc1060 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1060 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneParking publicznyLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralka

Opis

Pokój dla dziewczyny przy Piotra Skargi Koszty: czynsz:1060 zł ( jużz mediami)

(wszystko wliczone stała kwota co miesiąc : prąd, woda, ogrzewanie, wywóz śmieci)

Internet 600 Mb/s gratis

kaucja: Wyższa o 100 złod czynszu z mediami

Do wynajęcia pokój 1-osobowy w pełni wyposażonym mieszkaniu dla dziewczyn/studentek. W mieszkaniu sądwie łazienki plus dodatkowe osobne WC.

Mieszkanie z super dojazdem na większośćuczelni przy Wawrzyniaka 4.

Pokój jest dobrze wygłuszony, posiada szczelne okna i jest zamykany na klucz.

Wyposażony jest między innymi w wygodne łóżko, szafę, biurko z lampkąi krzesłem, regałna książki.

W mieszkaniu jest piekarnik, mikrofala, zamrażarka, odkurzacz, czajnik, pralka, naczynia.

Masz dodatkowe pytania?

Źródło i świeżość