Wygodne 3 pokoje 63 m2 | ARCHITEKTÓW
Architektów 13
Koszty
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3170 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 1 czerwca 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Dostępne od
- 1 czerwca 2026
- Umeblowanie
- W pełni
Opis
WYNAJEM BEZ PROWIZJI! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Składa się z 2 zamykanych pokoi i trzeciego otwartego, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Z salonu wyjście na duży balkon.
Całe mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt AGD.
Mieszkanie znajduje się w idealnej lokalizacji przy ulicy Architektów 13.
SUPER MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA – spokojne osiedle blisko CENTRUM. W najbliższej okolicy sklepy oraz uczelnia.
Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Cena: 2200 PLN + 970 PLN czynsz + prąd. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Umowa zawierana na czas określony. Wymagana kaucja zwrotna.
Dostępne od 1 CZERWCA!
534_560_318
Źródło i świeżość
Lokalizacja
Otwórz mapęOpłaty
~3170 zł / mies.
Koszty wejścia
Bez prowizji