Apartament PREMIUM 106 m2 | KLIMA + TARAS | Drabinianka
Miłej 29J
Koszty
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~6870 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 1 czerwca 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Dostępne od
- 1 czerwca 2026
- Umeblowanie
- W pełni
Opis
WYNAJEM BEZ PROWIZJI! Wyjątkowe, bardzo duże mieszkanie o powierzchni 106 m2 położone jest na 5-tym ostatnim piętrze bloku z windą, znajdującego się przy ul. Miłej 29J na pięknym, nowym osiedlu.
Salon z kuchnią, trzy sypialnie (z głównej sypialni wchodzi siębezpośrednio do jednej z dwóch łazienek a także do garderoby), przedpokój, druga garderoba połączona z pralniąoraz łazienka. Do mieszkania przynależy tarasu na dachu budynku oraz dwa balkony.
ZOBACZ WIRTUALNY SPACER: sb360.online/rvrbzs
Nowe budownictwo w cichej i spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta.
Wykończone w najwyższym, nowoczesnym standardzie, wyposażone w wysokiej jakości meble i pełny sprzęt AGD (łącznie ze zmywarką).
We wszystkich oknach rolety lub zasłony. W południowych oknach zamontowane rolety zewnętrzne. W salonie oraz przedpokoju znajduje sięklimatyzacja.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.
Cena wynajmu to 5800 PLN + 1070 PLN czynsz (z zaliczkąna wodęi ogrzewanie) + prąd.
ZOBACZ WIRTUALNY SPACER: sb360.online/rvrbzs
Dostępne od 1 CZERWCA!
Umowa zawierana na czas określony. Wymagana kaucja zwrotna.
533_959_801
Źródło i świeżość
Lokalizacja
Otwórz mapęOpłaty
~6870 zł / mies.
Koszty wejścia
Bez prowizji