Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Pokoje
Pokój jednoosobowy w przytulnym mieszkaniu ul. Jugosłowiańska - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Pokój jednoosobowy w przytulnym mieszkaniu ul. Jugosłowiańska

600 zł / mies.+ Czynsz adm. 350 zł

Grunwald, Jugosłowiańska Grunwald

1pokój
10 m²metraż
11. piętropiętro
60 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu600 zł
Czynsz administracyjny350 zł
Razem / miesiąc950 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 1050 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.

Opis

Polecam do wynajęcia od zaraz pokój jednoosobowy o powierzchni 10m2 na Grunwanldzie, ul. Jugosłowiańska 54. Pokój znajduje się na XI piętrze bloku, budynek posiada windę, okna z widokiem na miasto. W mieszkaniu znajduje się: - kuchnia (lodówka, kuchenka z piekarnikiem, okap, zlewozmywak) - łazienka (prysznic, pralka, umywalka) - oddzielna toaleta - pokoje zamykane na klucz Pokój w pełni umeblowany, posiada łóżko, szafę, biurko oraz komodę. Świetna lokalizacja, duży darmowy parking pod blokiem, najbliższy przystanek autobusowy położony jest zaledwie 100m od bloku. W pobliżu sklepy (Biedronka, Aldi, Rossman, Chata Polska, stacja benzynowa Orlen) Cena najmu pokoju to 600zł + czynsz 350zł (Internet, woda, gaz, wywóz śmieci i inne media) + prąd płatny co 2 miesiące według faktur. Umowa na czas określony 1 rok z możliwością przedłużenia Zapraszam do kontaktu Lena Kosmaczewska

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie11 maj 2026, 13:24

Lokalizacja

Otwórz mapę
Grunwald, Jugosłowiańska Grunwald