Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Pokoje
OtodomWłaściciel

Pokój dla 1 lub 2 osób z łazienką. Centrum

1650 zł / mies.+ Czynsz adm. 400 zł

Stare Miasto, Mostowa

3pokoje
24 m²metraż
Parterpiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1650 zł
Czynsz administracyjny400 zł
Razem / miesiąc2050 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2050 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 2 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
2 kwietnia 2026
Umeblowanie
Częściowo
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowanePralkaPrysznic

Opis

Pokój z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni /dla 3 pokoi/.Wyposażenie pokoju: duże łóżko, biurko, stolik, dwa krzesła, szafa. W łazience prysznic. Mieszkanie po remoncie. Elastyczny okres najmu. Wyposażenie kuchni : lodówka , płyta indukcyjna czterostanowiskowa, zlewozmywak, pochłaniacz, pralka, szafki, naczynia, garnki, sztućce, kubki ,szklanki. Czynsz 1650 zł. plus 450 zł opłata ryczałtowa za media łącznie 2100 zł miesięcznie. Kaucja w wysokości 1500 zł. Dostępne od zaraz

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 14:53

Lokalizacja

Otwórz mapę
Stare Miasto, Mostowa