Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Poznań - 91,25 m²

4800 zł / mies.+ Czynsz adm. 1256 zł

Sołacz, Janickiego

4pokoje
91,3 m²metraż
3/5 piętropiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4800 zł
Czynsz administracyjny1256 zł
Parking (opcjonalnie)+ 250 zł / mies.
Razem / miesiąc6056 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6056 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 8000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
14 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko parku

Opis

Wieża Jeżyce | 4 pokoje, 91,25 m², balkon Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wieża Jeżyce przy ul. Klemensa Janickiego 23 w Poznaniu. Lokal ma 91,25 m², 4 pokoje i balkon 6,4 m², a dzięki trzem oddzielnym sypialniom sprawdzi siędla rodziny lub osób pracujących zdalnie.

TRZY NAJWIĘKSZE ATUTY: Nowa inwestycja 2023 | Trzy oddzielne sypialnie | Park Sołacki 1,2 km

Parametry: 91,25 m² | 4 pokoje | 3. piętro | wysoki standard | ekspozycja zachodnio-północna