Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Pokoje

Pokój na wynajem w centrum Łodzi przy ul. Kopernika 25

800 zł / mies.

Polesie, Kopernika Mikołaja

3pokoje
7 m²metraż
Parterpiętro
114 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu800 zł
Media~350 zł
Razem / miesiąc1150 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1150 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~350 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 10 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
10 marca 2026
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Parking prywatny

Opis

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w centrum miasta w kamienicy przy ul. Kopernika 25.
Cena wynajmu: 800zl
Opłata na media: 350zł
Łączna kwota: 1150zł/miesiąc

Opis lokalizacji:
Centrum, blisko szpitala Wojskowej Akademii Medycznej

Opiekun oferty:
Robert Szeidl
tel.

Otoczenie nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się ścisłym centrum i w przyjaznej studentom dzielnicy - Śródmieście. Niedaleko alei Adama Mickiewicza.
W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe, szkoły, sklepy, restauracje.

Układ pomieszczeń:

  • pokój 1,
  • pokój 2,
  • pokój 3,
  • kuchnia,
  • łazienka z WC.

Nieruchomość:

Nieruchomość znajduje się w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Łodzi. W najbliższej okolicy znajduje się Aleja Adama Mickiewicza, co daje swobodny dostęp do przystanków tramwajowych skomunikowanych z całym miastem.

Najważniejsze informacje:

  • nieruchomość położona w centrum,
  • duży dostęp do miejsc parkingowych,
  • dobra komunikacja tramwajowa z każdą częścią Łodzi,
  • w najbliższej okolicy Uczelnie Wyższe, szkoły, przedszkola, deptak przy ul. Piotrkowskiej, sklepy oraz tereny zielone,,
  • pokój gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:

"Dużą zaletą nieruchomości jest bliskość do ulicy Piotrkowskiej. Dzięki dobremu skomunikowaniu z całym miastem lokalizacja cieszy się dużym zainteresowaniem studentów oraz młodych, pracujących osób". - Robert Szeidl

Opiekun oferty:
Robert Szeidl
tel.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 14:38

Lokalizacja

Otwórz mapę
Polesie, Kopernika Mikołaja