Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
KRNBiuro nieruchomości

Mieszkanie Kraków 35.00m2

2000 zł / mies.+ Czynsz adm. 740 zł

Olsza, Mała Góra

2pokoje
35 m²metraż
1/4 piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2000 zł
Czynsz administracyjny740 zł
Razem / miesiąc2740 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2740 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 23 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
23 marca 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPralkaZmywarkaWannaInternet w cenie

Opis

Mieszkanie Krakó w 33.11m2

Prą dnik Biał y/Gó rka Narodowa, ul. M. Sł omczyń skiego 1 pokoje· pię tro: 2 z 3 · 33.11 m2 • data modyfikacji:

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 03:32

Lokalizacja

Otwórz mapę
Olsza, Mała Góra