Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania

Mieszkanie Kraków 35.00m2

2300 zł / mies.+ Czynsz adm. 500 zł

Ruczaj, Zakątek

2pokoje
35 m²metraż
3/4 piętropiętro
66 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2300 zł
Czynsz administracyjny500 zł
Media~350 zł
Razem / miesiąc3150 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3150 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~350 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 maja 2026
Balkon

Opis

Mieszkanie Krakó w 36.00m2

Bież anó w-Prokocim/Na Kozłó wce, ul. Nowosą decka 2 pokoje· pię tro: 4 z 4 · 36.00 m2 • data modyfikacji:

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 03:32

Lokalizacja

Otwórz mapę
Ruczaj, Zakątek