Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z klimatyzacją i dwoma balkonami: Kraków Podgórze, Zabłocie: Klimeckiego

5000 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Podgórze, Klimeckiego

3pokoje
76,6 m²metraż
5. piętropiętro
65 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5000 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Parking (opcjonalnie)+ 400 zł / mies.
Razem / miesiąc5800 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaPiekarnikZmywarkaPrysznicDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

| DOSKONAŁA LOKALIZACJA KRAKÓW P ODGÓRZE/ZABŁOCIE 5 min KRAKOWSKI KAZIMIERZ! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacjąw każdym pomieszczeniu Lokal znajduje się na 5 piętrze/5, w nowym budownictwie z 2023 roku. Posiada dwa balkony! Wysoki standard wykończenia!! GOTOWY DO WPROWADZENIA!!

Mieszkanie składa się z:

Apartament jest zaprojektowany i wykończony w wysokim standardzie . Gotowy do wprowadzenia.

Kuchnie w pełni wyposażone w sprzęt AGD piekarnik, lodówko-zamrażalka, zmywarki.

Budynek znajduje się przy ul. Klimeckiego (10 min spacerkiem od Krakowskiego Kazimierza ). Doskonałąi szybkąkomunikacjęwe wszystkich kierunkach Krakowa zapewniająliczne linie autobusowe i niedaleko tramwajowe, PKP.