Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
Wynajmę 2 pokoje ul Borkowska 29e os Kliny ul.Zawiła Bez Pośredników - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Wynajmę 2 pokoje ul Borkowska 29e os Kliny ul.Zawiła Bez Pośredników

2690 zł / mies.+ Czynsz adm. 650 zł

Bieńczyce, Borkowska 29e

2pokoje
39 m²metraż
1/3 piętropiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2690 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Razem / miesiąc3340 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3340 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneParking publicznyWindaKomórka lokatorska / piwnicaMonitoringCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Wynajmęmieszkanie 2 pokojowe na południu Krakowa,osiedle Kliny,ul.Borkowska 29e (niedaleko ul.Zawiłej ,Zakopiańskiej)
Mieszkanie jest na 1 piętrze w 3 pietrowym kameralnym bloku,sklada się z:
Powierzchnia 39m2.
Mieszkanie w pełni umeblowane. Jest to nowoczesne budownictwo,każde mieszkanie posiada rekuperator,co pomaga m.in.ograniczyćkoszty utrzymania.Jeśli chodzi o wystroj lub doposażenie jest to kwestiądo dogadania.
Mieszkanie zlokalizowane w południowej części Krakowa przy ulicy Borkowskiej Kliny. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy Żabka, Lidl, centra sportowe (siłownia, fitness, basen). Cicha i spokojna okolica z dogodnym dojazdem do Centrum jak i obwodnicy miasta. Do Rynku Głównego 7 km. Blisko ważnych węzłów komunikacyjnych ulica Zakopiańska, autostrada A4. Dobry dojazd do lotniska – Kraków Balice.