Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Kraków - 83 m²

8000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1150 zł

Grzegórzki, Grzegórzecka

3pokoje
83 m²metraż
4/10 piętropiętro
96 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu8000 zł
Czynsz administracyjny1150 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Komórka lokatorska (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc9150 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~9150 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 października 2025.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
14 października 2025
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaTarasOgródMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Mamy przyjemnośćzaprezentowaćapartament o powierzchni 83 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 na Grzegórzkach.

INWESTYCJA Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane sąprzy ul. Grzegórzeckiej/Podgórskiej, tużprzy Bulwarach Wiślanych. Łatwy dostęp do wielu udogodnieńkulturalno-rozrywkowych, środków komunikacji miejskiej oraz terenów zielonych wyróżniają Wiślane Tarasy 2.0 spośród innych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Lokalizacja w centrum miasta, bliskość Rynku Głównego, Starego Kazimierza oraz świetne połączenie z lotniskiem.