Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKatowice / Mieszkania

Mieszkanie do wynajęcia, 50 m² Os. Tysiąclecia, Tysiąclecia

920 zł / mies.+ Czynsz adm. 160 zł

Osiedle Tysiąclecia, Tysiąclecia

2pokoje
50 m²metraż
10. piętropiętro
18 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu920 zł
Czynsz administracyjny160 zł
Razem / miesiąc1080 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1080 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3600 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPralkaTelewizorPrysznicTarasBlisko parku

Opis

Ekskluzywne 2 Pokoje z Tarasem, Garażem i Garderobą – Katowice Tysiąclecia 20 Zacznij żyć komfortowo! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo piękne i w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na 10. piętrze w prestiżowej części Osiedla Tysiąclecia. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, wygodęi szybki dojazd do pracy. Twój nowy apartament to: Wysoki standard wykończenia: Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Wystarczy, że wniesiesz swoje walizki! Stylowy salon z klimatyzacją: Przestrzeń idealna do relaksu, wyposażona w rozkładaną kanapęi stół jadalny. Własny taras z widokiem na Park: Ciesz się poranną kawąi niesamowitym, zielonym widokiem z 10. piętra. Nowoczesna kuchnia: W pełni wyposażony aneks kuchenny w zabudowie. Elegancka łazienka: Wykończona w płytkach z dużą ilością luster, z prysznicem typu deszczownica, pralkąi suszarką. Dodatkowa przestrzeń: Duża, funkcjonalna garderoba, która pomieści każdą kolekcję ubrań. Udogodnienia, które robią różnicę: Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Komórka lokatorska na dodatkowe przechowywanie. Lokalizacja idealna dla aktywnych: Bliskość terenów zielonych, Parku Chorzowskiego, Skansenu, basenu MOSiR, Wesołego Miasteczka i ZOO. Warunki finansowe: Czynsz dla Wynajmującego (miesięcznie): 2500 PLN Opłaty stałe (czynsz adm. + zaliczka za prąd): 920 PLN + 160 PLN = 1080 PLN Łączny koszt miesięczny (w sumie): 3580 PLN Kaucja (zwrotna): 3600 PLN + wynagrodzenie biura Dodatkowo: Obowiązkowa polisa OC najemcy (koszt ok. 50 PLN na rok). Ważne: Regulamin najmu wyklucza możliwość posiadania zwierząt. Obowiązuje też całkowity zakaz palenia w mieszkaniu. Oferta wyłączna FIESTA ZN. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie Państwo, dzwoniąc do opiekuna mieszkania pod numer .

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie11 maj 2026, 12:50

Lokalizacja

Otwórz mapę
Osiedle Tysiąclecia, Tysiąclecia