Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 72,70 m²

5200 zł / mies.

Jelitkowo, Wypoczynkowa

3pokoje
72,7 m²metraż
2/5 piętropiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5200 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc5200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 10 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
13 marca 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaOgródMonitoringDomofonCicha okolicaBlisko uczelni

Opis

Najważniejsze atuty: 72,7 m2, 3 pokojespacerem do serca Gdańskaklasyczne wnętrzespokojna okolica Opis Mieszkanie o powierzchni 72,7 m2Narożne, świetnie doświetlone dużymi oknamiPrzestronny, jasny salon z wyjściem na dużą loggieKuchnia oddzielona eleganckimi dwuskrzydłowymi drzwiamiSypialnia, gabinet/druga sypialnia, łazienka, pralnia, przedpokój Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości - drewniana podłoga, kamienne blaty kuchenne oraz łazienkoweKlasyczne wykończenie i dodatki nadają wnętrzu elegancji Budynek Nowoczesny, w modernistycznym styluWyposażony w cichobieżne windyW kondygnacji podziemnej hala garażowaPrzed budynkami dostępne miejsca postojoweNa terenie osiedla przedszkole i plac zabaw dla dzieci Lokalizacja Obecnie to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się części GdańskaW spacerowej odległości od historycznej zabudowy Głównego Miasta, Motławy, mariny jachtowej, muzeów, filharmonii, klubów muzycznych, galerii sztukiZespół nowoczesnych budynków mieszkaniowo-usługowych, w bezpośrednim sąsiedztwie Długich Ogrodów Informacje finansowe Kucja w wysokości 11 000 zł.1 miejsce naziemne + 1 miejsce w hali garażowej w cenie Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )