Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
OD Zaraz | Centrum Gdańska | Widok NA Motławe - 1/191 / 19
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna

OD Zaraz | Centrum Gdańska | Widok NA Motławe

8000 zł / mies.+ Czynsz adm. 2500 zł

Śródmieście, Szafarnia

4pokoje
108,7 m²metraż
2/3 piętropiętro
74 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu8000 zł
Czynsz administracyjny2500 zł
Media~2500 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc13 000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~13 000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 24 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~2500 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 stycznia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 stycznia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieMonitoringBlisko komunikacji

Opis

Atuty

  • Prestiżowa lokalizacja;
  • 2 minut pieszo do Gdańskiej starówki;
  • W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura;
  • Dostęp do basenu sauny i siłowni wyłącznie dla mieszkańców;
  • Miejsce w hali garażowej;
  • Wynajem długoterminowy;

Lokalizacja

Nieruchomość usytuowana w samym centrum

Gdańska . Nieruchomość znajduje się na kameralnym i monitorowanym osiedlu znajdującym się tuż przy porcie jachtowym Marina. Lokalizacja niebywale prestiżowa i luksusowa. Świetna komunikacja , w kilka minut można stąd dotrzeć spacerem do najatrakcyjniejszych zakątków Gdańska, takich jak Długie Pobrzeże, Filharmonia na Ołowiance czy Długi Targ z fontanną Neptuna.