Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy: Gdańsk Wrzeszcz Górny: Matki Polki

8000 zł / mies.

Wrzeszcz Górny

4pokoje
30 m²metraż
Parterpiętro
267 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu8000 zł
Razem / miesiąc8000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~8000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 8000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Biuro nieruchomości
BalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaWannaDomofonBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

Atuty:

  • klimatyczne mieszkanie z wygodnym rozkładem
  • kamienica po remoncie
  • bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrzeszcza

Budynek:

  • zadbana kamienica z odrestaurowanąelewacją
  • budynek z początku XX w.
  • kamienica w drugiej linii zabudowy
  • budynek o wysokich walorach architektonicznych
  • wejście do klatki zabezpieczone domofonem

Lokalizacja i komunikacja:

  • Wrzeszcz historyczna, atrakcyjna część Gdańska