Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Kawalerki

Wynajmę Mieszkanie Gdańsk - 38,10 m²

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Ujeścisko-Łostowice, Przemyska

1pokój
38,1 m²metraż
2. piętropiętro
66 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc3100 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3100 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
15 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPralkaWannaMonitoringDomofonCicha okolicaBlisko uczelni

Opis

homfi prezentuje na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w spokojnej części Gdańska Ujeścisko-Łostowice. Lokal znajduje się na 2. piętrze kameralnego budynku i stanowi idealnąpropozycjędla singla, pary lub osoby pracującej zdalnie, która ceni komfort, przestrzeńoraz dobrąlokalizację.

Lokalizacja

Nieruchomośćpołożona jest w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice w Gdańsku jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do życia. Okolica zapewnia ciszę, spokój oraz wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej i komunikacji.

W pobliżu znajdująsię

sklepy spożywcze i punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, tereny spacerowe i zielone, szkoły oraz przedszkola, szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, liczne miejsca parkingowe w okolicy.