Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Nowoczesna kawalerka 18m2 w prestiżowej lokalizacji: Wrocław Śródmieście: Mieszczańska

2060 zł / mies.+ Czynsz adm. 550 zł

Śródmieście, Jaracza

1pokój
18 m²metraż
Parterpiętro
114 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2060 zł
Czynsz administracyjny550 zł
Razem / miesiąc2610 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2610 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 lipca 2026
Studenci
Mile widziani
BalkonWindaLodówkaMikrofalówkaPralkaPrysznicBlisko uczelni

Opis

Polecam Państwu unikatowąkawalerkęna wynajem. Nieruchomośćznajdujęsię w prestiżowej okolicy Kępy Mieszczańskiej zaledwie 1,2km od centrum Rynku Wrocławskiego.

LOKALIZACJA: Wrocław Kępa Mieszczańska, ul. Mieszczańska.

Mieszkanie znajdujęsię na 3 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z 2021r.

NIERUCHOMOŚĆ: Apartament o powierzchni 18 m2, składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, WC, umywalki, pralką

Mieszkanie posiada: dużąlodówkę, płytęindukcyjną, mikrofalę, pralkę, meble widoczne na zdjęciach.

Opłaty

Mieszkanie dostępne od zaraz!

Dominik Toczek WRE Nieruchomości ul. Łaciarska 4b, 2 piętro 50 019 Wrocław

od. Poniedziałku do Piątku godz. od 09:00 do 17:00

Nota prawna: Opis nieruchomości zostałsporządzony na podstawie informacji przekazanych przez właściciela oraz oględzin lokalu. Może podlegaćaktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu Cywilnego.