Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
DomiportaWłaściciel

Wygodne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach: Wrocław Gaj: Łódzka

2550 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Gaj, OPŁATY

2pokoje
47,9 m²metraż
2/4 piętropiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2550 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc3150 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3150 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3150 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 21 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
21 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Polecam na wynajem wygodne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krzykach. Rozkład nieruchomości sprawia, że mieszkanie jest wygodne i funkcjonalne 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia, osobna łazienka i toaleta oraz balkon. Bardzo dobra lokalizacja, do ścisłego centrum dojedziemy w zaledwie 10 minut. Mieszkanie jest bardzo czyste i zadbane.
Dostępne od zaraz.

Nieruchomość

  • Mieszkanie ulokowane jest na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z lat 80, budynek nie posiada windy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.
  • Mieszkanie o powierzchni 47,86 m2 składa się z:

Lokalizacja

Krzyki, Gaj, ul. Łódzka
Bezpośrednie sąsiedztwo: Aquapark, liczne sklepy (m.in. Dino, Kaufland) i punkty usługowe, szkoła, boisko, park Andersa, park Skowroni, dworzec PKS, dworzec PKP, Uniwersytet Ekonomiczny, przychodnia, apteka, poczta.