Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
DomiportaWłaściciel

Komfortowe 3 sypialnie, taras, blisko komunikacji: Wrocław Ołtaszyn: gen. Tadeusza Kutrzeby

3900 zł / mies.+ Czynsz adm. 1300 zł

Ołtaszyn, Kutrzeby

3pokoje
76,8 m²metraż
Parterpiętro
51 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3900 zł
Czynsz administracyjny1300 zł
Razem / miesiąc5200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5200 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 5 kwietnia 2027.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
5 kwietnia 2027
Min. okres najmu
12 mies.
Bez prowizjiBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaTarasCicha okolicaBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Kutrzeby na wrocławskim Ołtaszynie. O powierzchni 83 m2 znajdujące się na parterze bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury miejskiej.
Mieszkanie jest wykończone w jasnym stylu i gotowe do zamieszkania. Funkcjonalny układ pomieszczeńoraz przestronne wnętrza zapewniająwygodęcodziennego użytkowania

W skład mieszkania wchodzą

  • 3 Sypialnie