Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Wynajem 2-pok. mieszkanie z windą, internet, centrum: Wrocław Stare Miasto: Grabiszyńska

2600 zł / mies.+ Czynsz adm. 664 zł

Stare Miasto, Grabiszyńskiej

2pokoje
45,5 m²metraż
1. piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Czynsz administracyjny664 zł
Razem / miesiąc3264 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3264 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 21 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
21 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaWannaInternet w cenieBlisko sklepów

Opis

Stare Miasto _ Do najmu _ 2 pokoje 45,50m2 _ oddzielna kuchnia
Polecam do najmu mieszkanie 2 pokojowe ( 45,40m2) w pełni rozkładowe , umeblowaneprzy ul. Grabiszyńskiej na I piętrze w bloku z windą .
Nieruchomośćdostępna od zaraz .
Media miejskie !!! Internet w cenie najmu !!!
Przestronny salon ,
sypialnia ,
łazienka z wanną ,
oddzielna kuchnia
hol
Czynsz najmu : 2600 zł
Opłaty : czynsz administracyjny : 663,61 zł + prąd według faktycznego zużycia
Wymagana pełna kaucja zwrotna gwarancyjna

Lokalizacja

Centrum , ul. Grabiszyńska róg ul. Kolejowej
Miejsce idealnie skomunikowane z miastem : tramwaje , autobus .
W okolicy liczne usługi , restauracje , paczkomat , kino , centra handlowe , szkoła, żłobek , Uczelnie , FAT, Trasy Grabiszyńskie, CH Borek.