Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
Mieszkanie do wynajęcia, 43 m² Stare Miasto, Walońska - 1/641 / 64
Zobacz na morizonstrona zewnętrzna

Mieszkanie do wynajęcia, 43 m² Stare Miasto, Walońska

4300 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Stare Miasto, Walońskiej 10

2pokoje
43,2 m²metraż
6. piętropiętro
99 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4300 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Razem / miesiąc5300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Pary
Mile widziane
BalkonParking prywatnyKlimatyzacjaTarasOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

  • wysoki standard wykończenia i nowoczesna aranżacja wnętrza,
  • duże przeszklenia zapewniające świetne doświetlenie i panoramę miasta,
  • 6. piętro - więcej prywatności i otwartej przestrzeni za oknem,
  • balkon jako dodatkowa przestrzeń do odpoczynku,
  • centralna klimatyzacja zapewniająca komfort w upalne dni,
  • dostęp do strefy wellness (basen, siłownia, sauna) bez wychodzenia z budynku wliczona w opłaty administracyjne,
  • bezpłatna strefa mieszkańca, w tym strefa co-workingowa i biblioteka, kids club,
  • panoramiczny taras na dachu budynku z dostępem dla mieszkańców,
  • miejsce postojowe w garażu podziemnym,
  • wysoki standard części wspólnych,
  • doskonała komunikacja z każdą częścią miasta,