Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
Dwupokojowe stylowe mieszkanie w centrum/Jaracza - 1/171 / 17
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna

Dwupokojowe stylowe mieszkanie w centrum/Jaracza

2800 zł / mies.+ Czynsz adm. 650 zł

Ołbin, Jaracza

2pokoje
49,5 m²metraż
1. piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2800 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Parking730 zł / mies.
Razem / miesiąc4180 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4180 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 19 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
19 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie przy Odrze.

Lokalizacja

Budynek znajduje przy ulicy Jaracza, nieopodal Mostów Warszawskich i zielonych terenów wałów odrzańskich. W pobliżu Dworzec Wrocław Nadodrze oraz galerie handlowe Korona i Pasaż Grunwaldzki, bogata infrastruktura, zieleń miejska, komunikacja miejska: tramwaj i autobus.

Nieruchomość

Dwupokojowe mieszkanie w całości umeblowane i gotowe do zamieszkania. Wnętrza utrzymane w spójnej kolorystyce. Połączenie szarości i lawendy przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym lokatorom - jest przytulne, a jednocześnie ma w sobie coś z klasycznej elegancji. W mieszkaniu znajdują się dwa w pełni wyposażone pokoje, dodatkowo z jednego z nich przedostać możemy się na balkon, który zapewnia relaks w wolne dni. Jasna i przestronna kuchnia z pełnym wyposażeniem sprzętów AGD dla przyszłych najemców. W jednym pokoju zamiast kanapy aktualnie znajduje się łóżko.