Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Kawalerki

Jasne | Nowoczesne | Balkon | Promenady

2199 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Psie Pole, Antoniego Słonimskiego

1pokój
25 m²metraż
2. piętropiętro
88 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2199 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc2799 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2799 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2800 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikPralkaTelewizorPrysznicMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko parku

Opis

Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka 25 m² zlokalizowana na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie przy ul. Słonimskiego 2 . Mieszkanie jest jasne, przytulne i w pełni wyposażone. Dostępne od zaraz!

Układ

Mieszkania

W części dziennej znajduje się wygodna, rozkładana kanapa, stół z krzesłami oraz wyjście na przytulny balkon . Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę indukcyjną, piekarnik, lodówkę oraz oferuje dużą ilość miejsca do przechowywania.

W

przedpokoju znajduje się bardzo pojemna, przestronna szafa. Łazienka wyposażona jest w prysznic, pralkę oraz dodatkowe miejsce do przechowywania. Promenady Wrocławskie to nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą: sklepy, restauracje, tereny spacerowe nad Odrą oraz dogodny dojazd do centrum.