Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Wynajem 2-pok. z balkonem, funkcjonalne, blisko centrum: Wrocław Grabiszyn-Grabiszynek Grabiszyn-Grabiszynek: Inżynierska

2100 zł / mies.+ Czynsz adm. 850 zł

Grabiszyn, Powstańców Śląskich

2pokoje
34,5 m²metraż
1. piętropiętro
61 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2100 zł
Czynsz administracyjny850 zł
Razem / miesiąc2950 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2500 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 5 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
5 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Studenci
Mile widziani
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaWannaCicha okolica

Opis

DO WYNAJĘCIA 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM we Wrocławiu przy ul. Inżynierskiej

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane we Wrocław przy ul. Inżynierskiej.

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej części miasta, zapewniającej szybki dojazd do centrum Wrocławia. W najbliższej okolicy znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz miejsca rekreacyjne.

Lokalizacja idealna zarówno dla osób pracujących, jak i studentów – zapewnia komfort życia oraz wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej.

Nieruchomość

Mieszkanie o powierzchni 34,5 m² składa się z: