Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
GratkaWłaściciel

Kawalerka na wynajem, 17 m² Krzyki, Generała Ignacego Prądzyńskiego

990 zł / mies.

Krzyki, Prądzyńskiego 47

3pokoje
17 m²metraż
Parterpiętro
58 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu990 zł
Razem / miesiąc990 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~990 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 marca 2027.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 marca 2027
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaPralkaPrysznicInternet w cenieBlisko komunikacji

Opis

Wynajmę Pokój 2-Osobowy z garderobą w Mieszkaniu. Pokój W Pełni Wyposażony Z Biurkiem, Regałem I Szafką, Łącznie O Powierzchni ok 17m2. Preferowane Osoby Niepaląca. W Mieszkaniu W Pełni Wyposażona Kuchnia Oraz Łazienka Z Pralką I Prysznicem. Dostępna Jest Również Piwnica. Mieszkanie 3 Pokojowe (obecnie mieszkają 2 osoby) Zlokalizowane W Nowym Budynku Przy Ul.Prądzyńskiego 47-64 na Zamkniętym Osiedlu, Z Windą, Około 20 Min Od Placu Grunwaldzkiego, Blisko Przystanek Tramwajowy. W budynku duża winda. Pokój Dostępny od marca. Cena 990zł + Rachunki zgodnie ze zużyciem ( obecnie około 160zł-w tym woda, prąd i Internet, ogrzewanie zgodnie ze zużyciem w sezonie grzewczym) Kaucja Zwrotna W Kwocie Miesięcznego Czynszu