Nowoczesna kawalerka z balkonem, miejsce postojowe: Toruń Centrum: PCK
Nowoczesna
25,6 m²1 pok.
2100 zł / mies.
Bartodzieje
Do wynajęcia ładna kawalerka położona na szóstym piętrze w bloku na Osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie kompletnie wyposażone, składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dla mieszkańców parking z wjazdem na pilota !
Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu ryneczek, sklepy oraz ładne tereny zielone przy Balatonie.
Koszty najmu: 1550złczynsz najmu + 520 złczynsz administracyjny + prąd.
Oferta godna uwagi. Serdecznie zapraszam na prezentacjęmieszkania.
Opłaty
~2070 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
Nowoczesna
2100 zł / mies.