Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertToruń / Mieszkania
Ekskluzywna kawalerka z wydzieloną sypialnią, w pełni wyposażona, ul. Legionów - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Ekskluzywna kawalerka z wydzieloną sypialnią, w pełni wyposażona, ul. Legionów

1550 zł / mies.+ Czynsz adm. 650 zł

Legionów

1pokój
26 m²metraż
3. piętropiętro
60 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1550 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Razem / miesiąc2200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Elektryczne
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
30 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowanePiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicAlarmEnergooszczędneBlisko komunikacjiBlisko uczelni

Opis

Kawalerka o powierzchni 26 m2 z wydzielonym miejscem na sypialnie, pokojem z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie zaprojektowane jest w nowoczesnym stylu i posiada bardzo funkcjonalny układ. Wysoki standard zarówno wykończenia jak i wyposażenia. Lokal jest w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt RTV i AGD.

Przeznaczone dla 1 lub 2 osób. Brak możliwości pobytu zwierząt w mieszkaniu (kot, pies, itd.).

Wyposażenie kuchni:

Wyposażenie pokoju:

Wyposażenie wydzielonej sypialni:

Wyposażenie łazienki:

W mieszkaniu zamontowany jest alarm. Zarówno sprzęt jak i oświetlenie (żarówki LED) energooszczędne, co umożliwia obniżenie rachunków za prąd.

Dodatkowo mieszkanie objęte jest systemem rekuperacji cały czas wymieniane i filtrowane jest powietrze. Zapewnia to komfort oddychania świeżym powietrzem.

Lokalizacja

Warunki wynajmu: Koszt wynajmu to 1 550 złmiesięcznie + 650 złzaliczka na opłaty (wspólnota, prąd, woda, internet, ogrzewanie, odpady). Opłaty za media będąrozliczane wg faktycznego zużycia. Razem koszt miesięcznego wynajmu to 2 200 zł (1 550 zł + 650 zł). Kaucja w wysokości 2 000 zł.

Jak wygląda procedura wynajmu mieszkania? 1. Pierwszym etapem jest okazanie mieszkania. 2. Kolejny etap to weryfikacja dochodów. Warunkiem podpisania umowy jest okazania zaświadczenia o dochodach co najmniej 4 000 netto miesięcznie (zaświadczenie od pracodawcy lub wpłaty na konta z ostatnich 3 miesięcy)*. 3. Podpisanie umowy. Jednocześnie z podpisaniem umowy najemca wpłaca kaucjęi pierwszy czynsz (razem 4 000 zł). Spisywany jest protokółi przekazywane sąklucze do mieszkania.

Na zakup i remont mieszkania zaciągnięty zostałkredyt. W ostatnich miesiącach znacznie wzrosła wysokośćodsetek. Wynajmujący musi miećpewność, że czynsz i opłaty będąpłacone w terminie. Jeżeli nie chcesz okazywaćswoich dochodów możesz przedstawić Certyfikat Najemcy sim pl.rent Jeżeli nie masz dochodów o wymaganej wysokości wymagane będzie poręczenie osoby, która takie dochody osiąga.

Mieszkanie może byćwynajęte od ręki. Umowa na minimum 12 miesięcy.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie10 maj 2026, 15:37

Lokalizacja

Otwórz mapę
Legionów