Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem

4900 zł / mies.+ Czynsz adm. 750 zł

Śródmieście

3pokoje
68,4 m²metraż
7. piętropiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4900 zł
Czynsz administracyjny750 zł
Razem / miesiąc5650 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5650 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
11 maja 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikZmywarkaTarasCicha okolicaBlisko parku

Opis

Dwupoziomowy apartament w nowo wybudowanym apartamentowcu z windą, zaprojektowany z myśląo komforcie i estetyce na najwyższym poziomie. Nigdy wcześniej nie był zamieszkiwany - przyszły najemca będzie jego pierwszym użytkownikiem. Lokal oferuje trzy pokoje, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę oraz funkcjonalny przedpokój. Dużym atutem nieruchomości jest taras z pięknym widokiem na Las Arkoński, który stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku i codziennego relaksu. Apartament został wykończony w wysokim standardzie, z dbałościąo detale, jakość materiałów oraz nowoczesny charakter wnętrza. Jasne, harmonijne przestrzenie tworzą wyjątkowo przyjemną atmosferę, podkreślając prestiżowy charakter nieruchomości. Do dyspozycji najemcy są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska, co znacząco podnosi wygodę codziennego użytkowania. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego, eleganckiego i reprezentacyjnego miejsca do życia w spokojnej, zielonej okolicy. Czynsz administracyjny wynosi 750 pln, w skład którego wchodzą zaliczki na ciepłąi zimną wodę oraz ogrzewanie.