Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
1 / 3
OtodomWłaściciel
Wynajmę jasne 2 pokoje z balkonem, 2018 r, winda
2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 560 zł
ul. Panoramiczna
2pokoje
42,7 m²metraż
5. piętropiętro
59 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny560 zł
Razem / miesiąc3060 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3060 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 3300 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 12 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 12 maja 2026
- Min. okres najmu
- 12 mies.
- Typ umowy
- Okazjonalny
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPralkaTelewizorWannaDrzwi antywłamanioweBlisko sklepów
Opis
Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą. Na powierzchnię nieruchomości składają się: Mieszkanie jest przytulne, jasne i ciepłe. Budynek w bardzo dobrym stanie. Cicha i nowoczesna winda. Klatka schodowa zadbana. W okolicy sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz miejsca do rekreacji. Warunki najmu:
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie13 maj 2026, 14:59
Lokalizacja
Otwórz mapęul. Panoramiczna
Opłaty
~3060 zł / mies.
Koszty wejścia
3300 zł
Kaucja3300 zł