Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
Mieszkanie 2-pokojowe osiedle Za Sterem - 1/61 / 6
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Mieszkanie 2-pokojowe osiedle Za Sterem

2400 zł / mies.+ Czynsz adm. 320 zł

Za Sterem Gumieńce

2pokoje
46,7 m²metraż
3. piętropiętro
51 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2400 zł
Czynsz administracyjny320 zł
Razem / miesiąc2720 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2720 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
11 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking publicznyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaRolety zewnętrzneBlisko sklepów

Opis

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na ul. Polskich Marynarzy (osiedle za Sterem), budynek z 2015 r.
Mieszkanie o powierzchni 46,71 m2, na którąskłada się: salon wraz z aneksem kuchennym oraz balkonem, sypialna, łazienka, przedpokój, garderoba.
Mieszkanie umeblowane, wposażone w sprzęt AGD: lodówkę, pralkę, zmywarkę, piekarnik, okap. W oknach rolety zewnętrzne. Dostępne miejsca parkingowe przy bloku, za szlabanem. Ogrzewanie miejskie. 3 piętro z windą.
Tużprzy budynku Żabka, piekarnia, bar Sushi.
Cena najmu: 2.400 plus czynsz do wspólnoty ok. 320 zł, plus rachunki wg zużycia (SEC, Woda, Enea). Kaucja 4.000 zł.
Umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie12 maj 2026, 02:50