Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
1 / 3
OtodomBiuro nieruchomości
Apartament 100 M Od Ch Kaskady, Widok Na Park
2700 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł
Śródmieście
2pokoje
53,5 m²metraż
3. piętropiętro
50 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2700 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Razem / miesiąc3400 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 1 czerwca 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Dostępne od
- 1 czerwca 2026
- Umeblowanie
- W pełni
- Tryb najmu
- Pokój / współdzielenie
UmeblowaneWindaMonitoringBlisko parku
Opis
Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie nowocześnie umeblowane i wyposażone. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości 700 zł, który zawiera wszystkie zaliczki (ciepła oraz zimna woda, ogrzewanie, wywóz nieczystości itp), dodatkowo płatny prąd wg indywidualnego zużycia, przedpłata 100zł.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie13 maj 2026, 14:59
Lokalizacja
Otwórz mapęŚródmieście
Opłaty
~3400 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji